UBYTOVANIE

 

PONÚKAME VÁM UBYTOVANIE V APARTMÁNOCH KTORÉ SÚ VYBAVENÉ VLASTNOU KUCHYŇOU S PRÍSLUŠENSTVOM,
KÚPEĽŇOU, TV A BEZPLATNOU WIFI. APARTMÁNY SÚ ZARIADENÉ TAK ABY SA V NICH KAŽDÝ CO NÁS NAVŠTÍVI CÍTIL PRÍJEMNE.
KAŽDÝ APARTMÁN MÁ SVOJE ČARO HISTÓRIE.

Apartmán Bakchus

Výnimočné ubytovanie s čarovnou atmosférou na prízemí domu BERG predstavuje apartmán Bakchus. Apartmány ponúkajú ubytovanie pre rodiny alebo pre páry. Výberom apartmánu Bakchus oceníte súkromie. Nemusíte sa deliť s ostatnými hosťami o kuchynku, spoločenskú miestnosť, či kúpeľňu. Všetko máte vo svojom apartmáne.

Prezrieť

Apartmán Sherlock

Výnimočné ubytovanie s čarovnou atmosférou na poschodí domu BERG predstavuje apartmán Sherlock. Apartmány ponúkajú ubytovanie pre rodiny alebo pre páry. Výberom apartmánu Sherlock oceníte súkromie. Nemusíte sa deliť s ostatnými hosťami o kuchynku, spoločenskú miestnosť, či kúpeľňu. Všetko máte vo svojom apartmáne.

Prezrieť

Apartmán Appolon

Výnimočné ubytovanie s čarovnou atmosférou na poschodí domu BERG predstavuje apartmán Appolon. Apartmány ponúkajú ubytovanie pre rodiny alebo pre páry. Výberom apartmánu Appolon oceníte súkromie. Nemusíte sa deliť s ostatnými hosťami o kuchynku, spoločenskú miestnosť, či kúpeľňu. Všetko máte vo svojom apartmáne.

Prezrieť

Apartmán Morfeus

Výnimočné ubytovanie s čarovnou atmosférou na poschodí domu BERG predstavuje podkrovný apartmán Morfeus. Apartmány ponúkajú ubytovanie pre rodiny alebo pre páry. Výberom apartmánu Morfeus oceníte súkromie. Nemusíte sa deliť s ostatnými hosťami o kuchynku, spoločenskú miestnosť, či kúpeľňu. Všetko máte vo svojom apartmáne.

Prezrieť

Apartmán Minerva

Výnimočné ubytovanie s čarovnou atmosférou na poschodí domu BERG predstavuje podkrovný apartmán Minerva. Apartmány ponúkajú ubytovanie pre rodiny alebo pre páry. Výberom apartmánu Minerva oceníte súkromie. Nemusíte sa deliť s ostatnými hosťami o kuchynku, spoločenskú miestnosť, či kúpeľňu. Všetko máte vo svojom apartmáne.

Prezrieť

Apartmán Pluto

Výnimočné ubytovanie s čarovnou atmosférou na poschodí domu BERG predstavuje podkrovný apartmán Pluto. Apartmány ponúkajú ubytovanie pre rodiny alebo pre páry. Výberom apartmánu Pluto oceníte súkromie. Nemusíte sa deliť s ostatnými hosťami o kuchynku, spoločenskú miestnosť, či kúpeľňu. Všetko máte vo svojom apartmáne.

Prezrieť